PPL zajmuje się świadczeniem usług na rzecz pasażerów i linii lotniczych oraz m.in. budową i eksploatacją lotnisk oraz zarządza dwoma portami lotniczymi – w Warszawie i Zielonej Górze. Ma również udziały w 9 spółkach nadzorujących działanie lotnisk: w Krakowie, Szczecinie, Poznaniu, Gdańsku, Modlinie, Wrocławiu, Katowicach, Bydgoszczy i Rzeszowie. Ponadto PPL ma udziały w spółkach świadczących obsługę naziemną (handling), kontrolę bezpieczeństwa w portach lotniczych oraz wykonujących usługi pozalotnicze.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. HANDLOWYCH (1 etat)
w Porcie Lotniczym Zielona Góra – Babimost

Nr. Ref. 91/17

Zakres obowiązków

  • Współpraca z Pionem Handlowym PPL w kształtowaniu polityki marketingowej i polityk w ramach poszczególnych obszarów aktywności rynkowej Portu Lotniczego Zielona Góra Babimost;
  • Realizacja celów rynkowych w szczególności związanych ze sprzedażą usług lotniczych i pozalotniczych PL Zielona Góra Babimost;
  • Realizacja przedsięwzięć promocyjnych w zakresie wsparcia sprzedaży usług oraz kształtowania wizerunku Portu Lotniczego;
  • Koordynowanie i prowadzenie całokształtu spraw związanych ze świadczonymi usługami lotniczymi w tym współpraca z władzami lokalnymi i przedstawicielami przewoźników lotniczych;
  • Przygotowywanie umów sprzedaży usług lotniczych i pozalotniczych oraz ich obsługa.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, 3 lata pracy (w tym dwa na stanowisku samodzielnym) lub wykształcenie średnie, 5 lat pracy (w tym dwa na stanowisku samodzielnym);
  • Mile widziane doświadczenie na stanowiskach związanych z marketingiem lotniczym;
  • Preferowane wykształcenie wyższe marketing / finanse / ekonomia / stosunki międzynarodowe;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie. Znajomość innego języka obcego w stopniu właściwym dla charakteru pracy będzie dodatkowym atutem;
  • Mile widziana znajomość rynku lotniczego, umiejętności negocjacyjne, łatwość nawiązywania kontaktów.

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Szeroki zakres świadczeń pozapłacowych
  • Przyjazną atmosferę pracy

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie aplikacji (CV wraz z Aplikacją Wewnętrzną) do dnia 14.07.2017 r. na adres: rekrutacja2@polish-airports.com

„Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że administratorem danych osobowych udostępnionych w dokumentach aplikacyjnych przez Panią/Pana dobrowolnie w celu przeprowadzenia rekrutacji jest Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze”, z siedzibą w Warszawie (00-906) przy ul. Żwirki i Wigury 1. Dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania”. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Start typing and press Enter to search

Click to listen highlighted text!