Rozkład jazdy pociągów

Rozkład jazdy pociągów

Przypomnijmy, że do Babimostu można dojechać pociągiem. Po wcześniejszym uzgodnieniu z Portem Lotniczym Zielona Góra/Babimost istnieje możliwość transportu z dworca na lotnisko i z lotniska na dworzec.

Gorzów Wlkp. ↔ Babimost
Gorzów Wlkp. → Babimost
pn. • wt. • śr. • czw. • sob. • niedz. – kursuje w okresie: 20.02-11.03.2017
Gorzów Wlkp. 18:44
Deszczno 18:55
Skwierzyna 19:11
Międzyrzecz 19:29
Zbąszynek 20:08
Babimost 20:23
Babimost → Gorzów Wlkp.
pn. • wt. • śr. • czw. • pt. – kursuje w okresie: 20.02-10.03.2017
Babimost (IC-TLK 71101) 03:26
Zbąszynek 03:34
Zbąszynek (PR-R 78561) 06:01
Międzyrzecz 06:29
Skwierzyna 06:48
Deszczno 07:04
Gorzów Wlkp. 07:17
Poznań ↔ Babimost
Poznań Główny → Babimost
pn. • wt. • śr. • czw. • pt. • niedz. – kursuje w okresie: 20.02-10.03.2017
Poznań Główny 23:18
Buk 23:37
Opalenica 23:44
Nowy Tomyśl 23:55
Zbąszyń 00:06
Zbąszynek 00:12
Babimost 00:20
Babimost → Poznań Główny
pn. • wt. • śr. • czw. • pt. • sob. – kursuje w okresie: 20.02-11.03.2017
Babimost 03:26
Zbąszynek 03:35
Zbąszyń 03:41
Nowy Tomyśl 03:52
Opalenica 04:03
Buk 04:10
Poznań Główny 04:28
Zielona Góra ↔ Babimost
Zielona Góra → Babimost
pn. • wt. • śr. • czw. • pt. • sob. – kursuje w okresie: 20.02-11.03.2017
Zielona Góra 02:51
Sulechów 03:13
Babimost 03:26
Babimost → Zielona Góra
wt. • śr. • czw. • pt. • sob. • niedz. – kursuje w okresie: 20.02-11.03.2017
Babimost 00:21
Sulechów 00:34
Zielona Góra 00:54

Start typing and press Enter to search

Click to listen highlighted text!